Το Περιστέρι Της Ανατροπής

Στόχος της ιστοσελίδας είναι να παρουσιάσει τα τοπικά (και όχι μόνο...) προβλήματα που απασχολούν τους εργαζόμενους, την νεολαία στις Δυτικές συνοικίες και τις αντιστάσεις τους...Για επικοινωνία : thanasis.ane@gmail.com

Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου 2015

Νίκη με 2-1 του ΠΑΟΚ στο Περιστέρι Έναντι του Ατρόμητου

Σημαντική νίκη στο τέλος του αγώνα πήρε ο ΠΑΟΚ που κατάφερε, ενώ έχανε με 1-0, να σημειώσει δύο γκολ έπειτα από εκτέλεση κόρνερ και να φύγει με τους 3 βαθμούς.

Στο 90' κι ενώ ο αγώνας ήταν στο 1-1, ο Μακ έστειλε με σουτ τη μπάλα στα δίχτυα χαρίζοντας τη νίκη στην ομάδα του.

Όλα τα γκολ μπήκαν στο 2ο ημίχρονο με την ομάδα του Ατρόμητου να προηγείται με σουτ του Ούμπιντες και μερικά λεπτά αργότερα ο ΠΑΟΚ ισοφάρισε με γκολ του Μπερμπάτοφ, μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Τζαβέλλας πήρε κεφαλιά και ο Βούλγαρος επιθετικός έσπρωξε τη μπάλα στα δίχτυα.